17 Mayıs 2009 Pazar


Mengenli köylü kızı İstanbul'a geldikten sonra kabak çiçeği gibi açılmış. Kendisine bir sevgili bulmuş. Sonra başı bir yerde vücudu başka bir yerde bulunmuş. Katil bir türlü bulunamıyormuş. Bu işte üç facia var. Bir, kızın feci şekilde öldürülüp parçalanması; iki, köy kızı iken aşırı şekilde açılıp saçılıp serbetleşmesi; üç, katilin bulunamaması.


Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi'nin Münevver Karabulut'un öldürülmesiyle ilgili analizini okudunuz.

Kaynak: Uykusuz [Sayı 2009/19 #88 - Sayfa 3]

3 yorum:

Travis dedi ki...

"iki, köy kızı iken aşırı şekilde açılıp saçılıp serbetleşmesi"
gerçekten ilginç tespitte bulunmuş.. tebrikler (!)
(pardon milli gazeteymiş, başka ne beklenebilrdi ki)

Adsız dedi ki...

http://hanifgundem.blogspot.com/2009/06/munevver-karabulut-hukumeti-goturecek.html


munevver karabulut hukumeti goturecek mi

selam selam
Basbakan Erdogan Munevver karabulut cinayetinde medyanin yaptigi yayinlari elstirdi ve "iki ay oldu cinayet hakkinda bir ipucu yok" dedi.
Basbakan in kendini ana muhalefet partisi lideri zannettig nadir anlardan briyle karsi karsiyayiz saygıdeger okuyucular.
Ayni uslup Necip hocanini oludurlmesinde de yasanmis Erdogan "Hablemitoglu cinayeti ortbas ediliyor" demisti.

Bir yerlere ozellikle F tipi ve M tipi cemaatlere mesaj verme amaci tasidigini tahmin ettigimiz bu demecler bizi yildirmaktansa daha da cesaretlendiriyor.Celalettin Cerrah in Garipoglu ailesinin yasadigi yere yakin Osmaniye ye vali olmasi da http://hanifgundem.blogspot.com/2009/06/cerrah-medyuma-neden-gitti.html yazimizdaki iddialari dogrulamis ve bir iki yil sonra Istanbul emniyetine vali unvanli emniyet mudur olarak gelecegi ve istanbul vadisinin guvenlik cari olacagi tezini kurmamiza yol acmistir.

Bu bir surgun degil taltiftir.Vezir dusurmesi oparasyonunda etkili olan Kocaeli valiliginin sorusturlumammasi ve korunmasi iyi degerlendirilmelidir.

Munevver Karabulut cinayetinin satanik siyonist cephenin Turk gladiosunu da kullanarak isledigi bir tertip oldugunu yazmistik.Bu baglamda Abdullah Catli nin 2005 yilinda Kocaeli valisi Gokhan Sozer le gorustugunu yazmistik,Kocaeli valiliginin tasinmasina karsi cikilmasinin sebebinin valilikte satanik ayinler yapilmasi oldugunu incelemistik.

odatv.com sitesinde Abdullah catli,gladio ,susurluk ve cinayeti birbirine bagli oldugu ortaya cikarilmis.Ey kavmi Turk !! bu sebekeyi basindan at ve kendi kaderini tayin et !!!

http://hanifgundem.blogspot.com/2009/05/munevver-and-cem-shocks-2.html


Kocaeli de Gladio yapilanmasinin o kadar b...u cikmistir ki Abdullah Catli ve Kocaeli valisi Gokhan Sozer in beraber fotograflari cekilmistir.Catli aslinda oldu gosterilmis ve daha derin bir yapilanma olan Das Som orgutunde yer almaktadir.(das som hakkişnda lutfen:http://hanifislam.com/H_Aiberg/komplonun_perdearkasi.htm bakiniz)

http://hanifgundem.blogspot.com/2009/05/munevver-and-cem-shocks-2.html

http://www.odatv.com/Siyaset/munevver_cinayetine_savci_oz_el_atmali-16425.html

Adsız dedi ki...

http://adalettimi.blogspot.com/2009/08/asl-hanm-oncelikle-cok-hos-bir-hanmsnz.html


munevver karabulut cinayeti
aslı hanım öncelikle çok hoş bir hanımsınız...size daha önce sormuştum...gariboğlu ailesiyle aile dostuysanız cem denen hayvanın böle bi suç işleyeceği konusunda neden uyarmadınız..saygılarımla...ve sizin söyleminiz daha etkili olur sanıyorum;yay burcu bakire kızları panodan uyarmanız mümkünmü?
selam Azize
Hoş bir kadın olduğumu kocam bile görmüyor gözü dışarılarda :( Garipoğlu lalrla-Garbo dur aslı Greata Garbo yu düşün- aile dostu değilim.Uzaktan akrabalık var sadece sanıldığı gibi Kürt,Ermeni vs değillerdir.
Kasım beyin babası Kuzey Afrika göçmenidir Maarano tabir edilen Yahudilikten Hiristiyan Arap kimliğine geçmiş ailellerdendir.Buraya da 1919 gibi gelmişler İtalyan lejyonuyla birinci dünya savaşı sonunda Adana ya yerleşip Müslüman Türk kimliğine giriyorlar. Cem in babaannesi Kürt yahudisidir
Sevgili Azize bu cinayet normal bir cinayet değil.Zihin kontrolü denen olgu öyle pis birşeydir ki ananı babanı tanımazsın.Bilderberg toplantılarına son beş yıldır kimler hangi bebek yüzlü siyasetçiler kabak kafalılar düzenli katılıyorsa onların finansal arka planını incele cinayeti çözmeye bir adım daha yaklaşırsın.
CEM MUNEVVER LE evlenmeyi düşünüyordu.Tanıştırılması planlıydı ilk düşüncesi "güzel tombiş bir kız biraz takılırım" dı.
İkisi arasında özellerli benimle beraber mezara gidecek ben onların Aslı halalarıyım.
Cinayetten iki hafta önce Kasım Garipoğlu'nun liderliğinde aile toplantısı yemekli bir toplantı düzenlenmiş.Tesadüf İstanbul dayım cep telefonum çaldı Kasım bey arıyor eşimle beraber gittik.Eşim Osman Nuri YILMAZ HDCF örgütünün koordinatörlerindednir.Neyse masaya oturduk restorantı kapatmışlar bizden başka bir masa vardı onlar da kalktı bir zaman sonra Kasım bey celalalendi.Üçümüzün beraber gittiği yewrlerde çekilmiş resimleri ses kayıtlarını gösterdi dinletti bana"senin o kahrolasıların-zigzag cemaatini kastediyor- arasına gtiiğin yetmiyor şimdi de Cem i mi götüreceksin ? A..na kodumun karısı bir de kenar mahalle dilberini peşkeş çekiyorsun..." ağza alınmayacak küfürler Osman ı zor tutuyorum body buildingçi kodumu Kasım ın da piçlerinin de anasını beller.
O sıra
"Saatçi ali efendi konağı projesine de Rozak projesine de köstek oldunuz ! Her gün Kocaeli valiliğindeki çete diye yazıyorsun.Seni de o bebek boku sarısı saçlı Hans ı -HANS VON AİBERG- da araya karbon kağıdı koyar öyle s...im ! Tayyip i eşek cennetine yollayacaz railgun la bizim Nuri-Gündeş- bu işlere bakıyor Kocaeli valiliğinden harcırah çıkacak sırf bu proje için.Derdiniz ne a... koduklarım Tayyip de gidecek işte sayemizde hala siyonizm diyip duruyorsun.
Bak daha dün Salamon zakuto ile Mahir lerle konuştum siktirin gidin sen Hans ve ekibin yurt dışında Avrupa da istediğin ülkede Zigzagçılık oyna ama artık burada bize bu-laş-ma !! Valiyi de- GÖKHAN SÖZER- yerinden oynatamazsın cumhurbaşkanı sekreterliğinden imza aldım Tayyip in adamı değil artık sattı onu sattı !! Kolay mı valilikte o kadar süre durmak a..nı s...tiği bütün kadınların fotoları elimde Catlı ile görüşmesi falan ..."
Beni ve çocuklarımı tehdit edip ölmüş anama da laf söyleyince dayanamadım masadaki bıçağı aldığım gibi üzerine atladım zor tuttum kendimi " Ulan Şeytan dan korksak zigzag a girmeyiz Demirden korksak trene binmeyiz.O kız-Münevver- veCem seviyorlar birbirlerini engel olamazsınız.Pis şeytani ritüellerinize o çocukları yem ettirmem.Levent zaten itoğluitin teki bari bu çocuk kurtulsun.Haim-Hayyam- benim yönetimimide yaşasa önce ilk vukuatından karekodu sağ eline kondururum arkasından elinden boğum alır kafasına kadar çıkarım her vukuatında ama onu bu ülkede en çok savunan benim.ama sen babası olarak Rus yahudisi Mesut a peşkeş çektin oğlunu.Pardon sen iskele babası bile değilsin çünkü sen adam değilsin" dedim Arkasından çıkarken "G...ün yiyorsa burada vurdurursun beni sizlerin de malınızın mülkünüzün de bu ülkenin emekçileri içine s..caz mezar taşınız hela kuburu olsa şükredin " dedim herkes şoktaydı aile pısacağımı falan düşünmüştü sanırım SÜRECEK

Yorum Gönder